Word zelfredzaam en zelfstandig in het oplossen van problemen bij jezelf en bij anderen
Iedereen heeft ze wel blokkades. Blokkades zijn die zaken bestaande in diverse vormen die jou tegenwerken en tegenhouden en allerlei vervelende ervaringen en problemen/klachten veroorzaken in jezelf. Blokkades zijn
- emoties
- gevoelens
- gedachten
- gedragspatronen
- trauma's
- fobiën
- negatieve ervaringen in het verleden
- bloedlijn blokkades
- genetische blokkades
- geloofsovertuigingen
In principe is alles wat je tegenkomt in je leven te vinden in je fysieke, emotionele, mentale en energetische zelf. Dat klinkt misschien vaag echter als je eenmaal via deze masterclass leert hoe het werkelijk werkt allemaal, je lichaam/hoofd/brein/organen/gevoelens/bloedlijnen/enz dan ben je veel meer bewust. En vanuit dat bewustzijn kan je handelen en heel veel veranderen in en om jezelf. Echt, de meeste deelnemers ervaren positieve veranderingen in hun leven op na enkele lesmodules.
In de masterclass Blokkades Oplossen heb je elke jaargang 26 lesmodules en 26 coachingsessies. Inmiddels zijn we namelijk bezig met het 2e leerjaar waarin veel verdieping en de wat complexere thema's, onderwerpen en problemen besproken en behandeld worden. Waar gaan de lesmodules onder andere over:
- je leert werkbare en effectieve technieken welke je bij jezelf en bij anderen kan toepassen om blokkades op te lossen
- dus je leert over de technieken
- je leert over bewustzijn
- Gedachten
- Kracht van woorden
- Uiten van jezelf
- Grenzen aangeven
- Boosheid en alle vormen ervan
- Tijd en hoe dit verweven zit in je leven en lichaam
- Onzekerheid
- Vluchtgedrag
- Helen en helpen van anderen, hoe doe je dat
- Verdriet
- Wat te doen als het je allemaal teveel is
- En echt nog veel meer
In feite behandel ik, Linda Krohne, allerlei belangrijke thema's in een bepaalde volgorde waardoor je werkelijk gaat begrijpen hoe die thema's werken en wat voor effect het heeft op mens en dier en wat te doen om ervan af te komen. Want als je iets niet begrijpt, ga je iets niet met zekerheid en overtuiging behandelen waardoor het resultaat niet optimaal is. En dat willen we niet. Mijn doel is jou echt te leren dingen zelfstandig op te lossen.
En wie weet wordt ook jij coach of therapeut of hoe je je ook noemen wilt en ga je vele mensen helpen. Het kan allemaal en deelnemers zijn daar ook mee bezig, een aantal.
De masterclass heeft veel diepgang, veel informatie en veel opdrachten. Je volgt een lesmodule en met 1 lesmodule ben je 2 weken bezig met tussendoor een live coachingsessie waarin we je opdrachtuitwerking en ervaringen en vragen uitgebreid bespreken. Daardoor krijg je feedback waar je vervolgens mee bezig kan voor je aan een nieuwe lesmodule begint. Er zit een bewuste opbouw en tempo in de masterclass ingebouwd waardoor je werkelijk verandering realiseert, veel bereikt en je het kan combineren met werk en gezin.
Wat is de ervaring van deelnemers:
"Ik had niet verwacht dat ik binnen 4 weken al zoveel positieve veranderingen bij mijzelf en bij mijn kinderen zou merken. Het was al wel gezegd door eerdere deelnemers, alleen het is ook echt zo. Ik vind het geweldig en ik ben dan ook heel benieuwd wat er nog meer komt. Het is ook zo fijn dat mijn kinderen er wat aan hebben."
"Door de masterclass kom ik veel meer en beter voor mijzelf op, ik durf veel vaker mijn mond open te doen, ben in staat en doe het ook al om anderen te helpen als ze met iets zitten, ik ben veel bewuster, krijg ook meer mee van wat er zich in mijzelf en mijn leven afspeelt. Ik ben onafhankelijk van anderen en dat voelt heel fijn. Ik zit heel anders in mijn vel, veel beter en dat straal ik ook uit want ik krijg enorm veel complimenten. Het is echte verandering en ik word meer en meer mijzelf. Precies waar ik naar op zoek was.
"Het is zo gek eigenlijk dat je dacht al heel veel te weten, maar als je elke lesmodule volgt, je nog veel meer leert en er kwartjes beginnen te vallen. Je begint werkelijk dingen te zien. Het is geweldig om mee bezig te zijn. Zelfs mijn partner is enthousiast en moedigt mij aan door te gaan.
"Over deze masterclass kan ik heel veel zeggen. Het leek toen ik nadacht of ik dit wel wilde doen enorm veel geld maar Linda, heel eerlijk, je vraagt eigenlijk veel te weinig als ik kijk naar de waarde die je geeft. Het is ongelofelijk en niet in woorden uit te leggen wat het mij brengt en oplevert. Ik ben je zo dankbaar en trots op mijzelf dat ik deze stap heb gezet, want het is fantastisch om op te ruimen in mijzelf, te veranderen, mijzelf te worden en zijn en anderen te kunnen helpen."
Belangrijk:
- deze masterclass is niet ter vervanging van reguliere (geestelijke) gezondheidszorg
- deelname vanaf 16 jaar
- masterclass en coaching enkel in het Nederlands (if you want to follow it in English, let me know and contact me please)
- deelname is niet geschikt voor mensen met psychoses, schizofrenie, paranoia, bezetenheid
- opnames zijn 3 jaar toegankelijk via een online leeromgeving
- er worden interventietechnieken (therapie) toegepast in de masterclass wanneer nodig
- elke masterclass levert huiswerk op en de resultaten zijn afhankelijk van je inzet
- de masterclass is prima te combineren met het dagelijks leven en kosten je 60-120 minuten elke dag wil je goede resultaten behalen
- je dient je te willen inzetten en te willen veranderen
- je hoeft niet verplicht aanwezig te zijn in de masterclasses en coaching sessies want je kunt later de opname bekijken als dat beter uitkomt en per mail alle ervaringen, vragen en uitwerkingen communiceren. Dat doe ik reeds jaren en werkt uitstekend.
- in de zomervakantie gaat de masterclass gewoon door, juist de perfecte periode voor transformatie
Investering:
Tijdelijk € 3497,- incl. BTW. Aanmelding kan op elk moment en starten ook. Zodra je begonnen bent met de masterclass, vindt er geen restitutie meer plaats, ook niet als je besluit niet meer mee te doen.
Data:
Elke twee weken op vrijdag om 14.00uur tot 16.00uur is er de live online coachingsessie met Linda Krohne, waar je persoonlijke feedback krijgt.
Aanmelding:
Klik hier om je nu aan te melden
Wil je in termijnen betalen, neem dan even contact op want er is veel mogelijk.
Indien je vragen hebt, neem dan contact op via 06-28311033